Artiesten

Theaterwerkplaats - Orde der Dwazen

Kindertheater Orde der Dwazen

 

                           


Een voorstelling van de Orde der Dwazen zal u niet snel vergeten!

Onze voorstellingen gaan over geloof, keuzes, vergeving en hoop. Thema's die kinderen raken, maar die ook volwassenen aanspreken. Kinderen uit het publiek komen op het toneel, spelen mee en maken keuzes die het verhaal beïnvloeden. Dat zorgt voor onvergetelijke momenten - grappig, ontroerend en betekenisvol.

Ga met ons mee op reis! Wij zijn op zoek naar antwoorden op levensvragen. We hebben niet overal een antwoord op, maar we hebben wel een richting, een route.
We hebben een gids, de Bijbel en die geeft ons licht op het donkere pad!

Tijdens onze energieke voorstellingen, nemen we het publiek mee in ons spel. We stellen vragen en toch zijn onze stukken niet vaag. Een prima in- of aanvulling van een dienst met Kerst of Pasen, of door het jaar heen.

Onderaan deze pagina vind je een formulier voor een boeking of meer informatie.


Terug

 

Wij spelen de volgende voorstellingen:

 

Voetstuk

In Voetstuk helpen kinderen twee engelen om het leven van Alice Engel weer op de rails te krijgen.
Alice was een gevierde actrice, totdat een ongeluk alles veranderde. Nu zit ze vast in haar bitterheid en verdriet.
Dan verschijnen Micha-el en Raffa-el ten tonele - twee engelen met een missie.
Maar die missie lukt niet zonder de hulp van de zaal. In verschillende scènes komen kinderen op het podium
om mee te spelen en Alice stap voor stap weer op weg te helpen.

Voetstuk is een voorstelling over vergeving en herstel, geschikt voor kinderen van 6 tot 12 jaar.
De thema's zijn zo diepgaand dat ook ouders en grootouders er volop in meegaan - ideaal voor gezinsdiensten en familiediensten.

Kosten: € 395 en een reiskostenvergoeding van € 1,- per km v.v. gerekend vanaf Hoofddorp.

Wanneer wij zelf voor de geluidsversterking moeten zorgen, rekenen wij € 35,- per headset en € 35,- voor de installatie (versterker + boxen). 

Lees meer 

 

 

          

Alles komt goed (kerstvoorstelling)

Alles komt goed is onze hartverwarmende kerstvoorstelling voor jong én oud.
We volgen Chantal, die op kerstavond haar zorgvuldig geplande diner letterlijk in rook ziet opgaan.
Wat volgt is een chaotisch en grappig avontuur in het buurtcentrum, waar onverwachte ontmoetingen,
hilarische misverstanden en een mysterieuze gast langzaam de ware betekenis van kerst onthullen.

Met kleurrijke personages, scherpe dialogen en een verrassende wending is dit stuk een feest voor de hele familie.
Kinderen genieten van de vrolijke scènes, terwijl volwassenen geraakt worden door de diepere lagen over familie,
verwachtingen en vergeving.

Een voorstelling vol vaart, humor en hoop - precies wat de kersttijd vraagt.

Kosten: € 395 en een reiskostenvergoeding van € 1,- per km v.v. gerekend vanaf Hoofddorp.

Wanneer wij zelf voor de geluidsversterking moeten zorgen, rekenen wij € 35,- per headset en € 35,- voor de installatie (versterker + boxen). 

Lees meer

 

VOOR BOEKINGEN OF MEER INFORMATIE - VUL ONDERSTAAND FORMULIER IN

Wil je een voorstelling van Orde der Dwazen boeken of ben je op zoek naar meer informatie?
Vul het formulier hieronder even in, dan nemen ze zo snel mogelijk contact met je op.

een plus vier =

* Deze velden zijn verplicht.

« terug naar het overzicht

© 2026 Christelijke kindertheaters
Website door Linqq